23.11.2020, 11:54

В ОАЕ на території Абу-Дабі відкрили нові нафтові родовища

Леся Матвеева | Всі новини автора
В ОАЭ на территории Абу-Даби открыли новые нефтяные месторождения

В Об'єднаних Арабських Еміратах відкрили нові нафтові родовища. За попередніми даними, мова йде про басейн об'ємом в 22 мільярдів барелів.

У Вищій раді з нафти ОАЕ (SPC) оголосили про відкриття нових родовищ нетрадиційної сирої нафти на території емірату Абу-Дабі. Як повідомляє еміратське агентство "WAM", за попередніми оцінками, новий басейн зможе видавати близько 22 млрд барелів нафти на рік, передає Час Пік.

Представники SPC оголосили про відкриття родовищ на онлайн-конференції за участю наслідного принца Абу-Дабі Мухамеда бен Зайєда Аль Нахайяна та заступника Голови Ради.

Під час наради було затверджено план дій нафтової компанії Абу-Дабі ADNOC щодо збільшення капіталовкладень до 445 млрд дирхамів (приблизно 121 млрд доларів США) протягом наступних п'яти років.

Нові родовища збільшують запаси ОАЕ на 20 відсотків. Раніше їх підтверджені запаси нафти становили понад 100 мільярдів барелів. Відзначимо, що при нинішній ціні на нафту (40 дол./ барель) нове родовище оцінюється в 880 млрд доларів.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: