30.12.2020, 07:44

У Росії порушили кримінальну справу про шахрайство проти опозиціонера Навального

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
дело о мошенничестве против оппозиционера Навального

У Росії проти опозиційного політика Олексія Навального порушили кримінальну справу про шахрайство в особливо великому розмірі.

Ця кримінальна справа стосується витрати на особисті цілі 356 млн рублів з коштів, перерахованих в різні фонди, в тому числі заснований Навальним Фонд боротьби з корупцією (ФБК). Про це, посилаючись на Слідчий комітет РФ, повідомляють російські ЗМІ, передає Час Пік.

За версією СК, Навальний нібито витратив на особисті цілі частину з 588 мільйонів рублів, які були зібрані в якості пожертвувань для "Фонду боротьби з корупцією" та інших некомерційних організацій.

"Встановлено, що для потреб діяльності ряду некомерційних організацій, в числі яких "Фонд боротьби з корупцією", "Фонд підтримки засобів масової інформації "П'ята пора року", "Фонд організації та координації захисту прав громадян", "Фонд правового забезпечення громадян", "Фонд захисту прав громадян "ШТАБ", з фізичних осіб було зібрано понад 588 млн рублів в якості пожертвувань. Ці кошти призначалися виключно на цілі фондів", - йдеться у повідомленні прес-служби СК РФ.

За даними слідства, Навальний, будучи керівником ряду організацій, нібито витратив з цієї суми понад 356 мільйонів рублів на особисті цілі - придбання майна, матеріальних цінностей та оплату витрат, в тому числі відпочинку за кордоном.

"Путін, схоже, просто б'ється в істериці.

Я ж відразу сказав: вони спробують посадити мене за те, що я не вмер, а потім шукав своїх убивць. За те, що довів: за всім стоїть особисто Путін. Він злодій, готовий вбивати тих, хто відмовляється мовчати про його крадіжки", - написав Олексій Навальний у своєму Twitter.

Нагадаємо, після отруєння, яке сталося в серпні 2020 року, Навальний знаходиться у Німеччині.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss