
У сербському місті Урошевац стався потужний вибух у кафе, в якому знаходилися відвідувачі. В результаті вибуху постраждало щонайменше 42 людини, серед яких є діти.
Попередньо встановлено, що трагедія сталася через вибух газового балона. Версія теракту поки не розглядається, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.
_7.png)
У прокуратурі зазначили, що в результаті вибуху постраждало щонайменше 42 людини, четверо людей перебувають у вкрай важкому стані.
"Чотири людини отримали серйозні опіки і знаходяться в смертельній небезпеці", - повідомив директор місцевої лікарні Джетон Зеджірі.
Дванадцять постраждалих доставили в клінічний центр Приштини, серед поранених є двоє дітей. Вік постраждалих - від 20 до 45 років.
Поліція та рятувальники під час проведення першочергових дій констатували, що трагедія сталася через вибух газового балона. Сила удару повністю зруйнувала будівлю.
_8.png)
















