21.04.2021, 20:06

Польща затвердила резолюцію щодо агресії РФ, президент Дуда скликає силовиків

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
польша резолюция

Комітет Сенату Польщі з питань закордонних справ прийняла резолюцію, в якій висловили підтримку Україні на тлі нарощування російських військ на українських кордонах.

Про це повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця в Facebook, передає Час Пік.

"Взяв участь у засіданні Комітету у закордонних справах і з питань ЄС Сенату Республіки Польща, в ході якого прийнято заяву про агресивні дії РФ проти України. Дякую польським парламентарям за незмінну підтримку незалежності та територіальної цілісності України", - написав посол.

Відомо, що в документі засуджуються провокаційні дії Кремля щодо України, як і збільшення російської військової техніки, а також посилена активність ВМФ РФ в Чорному морі, включаючи заборону на судноплавство в Керченській протоці.

У резолюції комітет закликає РФ зупинити ескалацію та дестабілізацію ситуації, а також звертається до НАТО з проханням ініціювати консультації з даної проблеми.

Крім того, як повідомив у середу, 21 квітня, керівник Бюро національної безпеки Польщі Павло Солох, президент країни має намір обговорити російську активність на кордонах з Україною з польськими силовиками.

"Президент Дуда скликав засідання за участю Міністерства національної оборони, військових командирів та керівників спецслужб для обговорення російської активності на кордоні з Україною", - написав Солох у Twitter.

Читайте також: Словаччина стурбована нарощуванням російських військ на кордонах з Україною

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss