08.08.2021, 09:23

У Росії зросла кількість дітей, госпіталізованих після отруєння в поїзді "Мурманськ-Адлер"

Леся Матвеева | Всі новини автора
В России в поезде отравились дети

У Краснодарському краї Росії в поїзді сталося масове отруєння дітей, які їхали відпочивати на Кубань у складі двох організованих груп. Вже 56 дітей госпіталізовано до лікарень після отруєння.

У зв'язку з інцидентом на рейсі "Мурманськ-Адлер" порушено кримінальну справу, повідомляє Час Пік з посиланням на російські ЗМІ.

За інформацією російського агентства "Інтерфакс", майже дві сотні дітей, які прибули на Кубань на цьому поїзді, попередньо помістять в обсерватори.

Напередодні стало відомо, що близько 250 дітей їхали двома організованими групами в літні табори та пансіонати Туапсинського району Краснодарського краю. Раптово близько 20 поскаржилися на симптоми отруєння. 

Як повідомляє ТАСС, 20 людей зняли з поїзда та відправили до лікарень, а решта продовжили шлях. Поїзд прибув до Туапсе, де діти були обстежені. Після цього кількість госпіталізованих дітей збільшилася до 56 осіб. 

При огляді на одній зі станцій у Ростовській області було поставлено діагноз "функціональний розлад шлунково-кишкового тракту". Пізніше медики поставили діагноз "харчова токсикоінфекція".

За фактом масового отруєння дітей порушено кримінальну справу ("Надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки життя та здоров'я споживачів").

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк