Будівництво магістрального газопроводу "Північний потік-2" завершено - Газпром
![Северный поток-2](https://vchaspik.ua/sites/default/files/styles/1200_800/public/story/u2660/screenshot_35_29.png)
Російський газовий монополіст "Газпром" заявив про завершення будівництва магістрального трубопроводу "Північний потік-2".
Будівництво газопроводу "Північний потік-2" було повністю завершено вранці 10 вересня. Про це заявила прес-служба компанії "Газпром", передає Час Пік.
"На ранковій оперативній нараді в ПАТ "Газпром" Голова Правління Олексій Міллер повідомив, що сьогодні вранці о 8.45 МСК будівництво газопроводу "Північний потік-2" повністю завершено", - йдеться в повідомленні.
Російський проект "Північний потік-2" - магістральний газопровід з Росії до Німеччини в обхід України - можна вважати завершеним.
Раніше повідомлялося, що " Газпром" планує почати подачу газу по "Північному потоку-2" з наступного місяця.
Читайте також: Росія і Німеччина провели зустріч з питань газового транзиту через Україну
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |