07.12.2021, 13:32

Лідер республіканців у Сенаті США закликав Байдена постачати Україні будь-яку необхідну зброю

Марина Началова | Всі новини автора

Лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл закликав президента Джо Байдена постачати Україні "будь-яку зброю, яка, на їхню думку, їм потрібна", для захисту від потенційного вторгнення Росії.

Про це пише Bloomberg, передає Час Пік.

Коментарі Макконнелла прозвучали в понеділок напередодні телефонної розмови між Байденом і президентом Росії Володимиром Путіним щодо зростаючої військової присутності Росії на кордоні з Україною.

Виступаючи на конференції Wall Street Journal, Макконнелл закликав Байдена забезпечувати українців будь-якою зброєю, яка їм може знадобитися, крім переважно оборонної зброї, яку США постачали в минулому.

"Ще за часів "холодної війни" одна з речей, які успішно досягнуті обома сторонами, - намагатися озброїти тих, хто нам симпатизував. І хоча Україна не є частиною НАТО, всі наші союзники по Альянсу абсолютно налякані російськими військами на кордоні з Україною", - сказав Макконнелл.

Крім того, екс-радник президента США з безпеки Джон Болтон заявив, що НАТО має розмістити свої війська в Україні на ротаційній основі для стримування Росії.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: