13.05.2022, 08:56

Австрія пригрозила забрати у "Газпрому" газове сховище у Зальцбурзі

Леся Матвеева | Всі новини автора
Канцлер Австрии Карл Нехаммер

Канцлер Австрії Карл Нехаммер висунув Москві "газовий ультиматум". Відень пригрозив відібрати у російського "Газпрому" підземні сховища у Зальцбурзі.

Відповідну заяву зробив канцлер Австрії Карл Нехаммер в інтерв'ю Kronen Zeitung, повідомляє Час Пік із посиланням на західні ЗМІ.

"Резервуари для зберігання газу заповнюються. І ми подбаємо про те, щоб у випадку, якщо російський Газпром не заповнить наше найбільше сховище, ми його заберемо для них для інших провайдерів!", - заявив Нехаммер.

За словами Негаммера, він не є прихильником націоналізації приватної власності. Проте канцлер зазначив, що влада Австрії на законодавчому рівні має підготуватися до прямого втручання там, де це необхідно.

Нагадаємо, раніше канцлер Австрії заявив, що країна поки що не може повністю відмовитися від російського газу. Ймовірно, це станеться через кілька років.

Довідка: підземне газове сховище Haidach знаходиться у Зальцбурзі на місці виснаженого родовища. Воно може вмістити 2,4 млрд кубометрів газу. Haidach належить російському "Газпрому", але зараз порожній.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк