02.06.2022, 14:34

"Наприкінці шляху?": Путіна готують до операції

Леся Матвеева | Всі новини автора
Путин

З'явилася інформація про те, що президента РФ Володимира Путіна готують до операції, у нього діагностували рак підшлункової залози.

Путіна готують до операції після того, як у нього діагностували рак підшлункової залози. Про це заявив ізраїльський журналіст, оглядач інтернет-видання "Деталі" Марк Котлярський, повідомляє Час Пік.

"Чим більше з'являється спростування, які намагаються нас запевнити в тому, що президент РФ Володимир Путін повністю здоров, тим більше сумнівів це викликає.

Однак інформація, яку мені вдалося отримати зі своїх московських джерел, схоже, проливає деяке світло на цю дивну ситуацію", - написав Котлярський в Telegram.

За його словами, інформацію про діагноз йому підтвердили два джерела - московські лікарі та людина з адміністрації Путіна, яка, працюючи в одному з департаментів, відповідає за здоров'я російського президента.

Марк Котлярський стверджує, що у Путіна діагностували рак підшлункової залози і його готують до термінового хірургічного втручання у кращій державній клініці РФ, яка спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань.

За словами журналіста, через майбутню операцію один з корпусів Національного медичного дослідницького центру онкології ім. Блохіна закритий для прийому простих громадян.

Котлярський також повідомляє, що Кремль вже розробив стратегію управління країною у разі смерті Путіна.

"Припускається, що цей орган - як перехідний, - керуватиме Росією невизначений час, щоб намагатися хоча б мінімізувати збитки, завдані протистоянням з Україною. Війна, безумовно, буде припинена, війська виведені, і Держрада спробує "здати назад", вдавшись до певних послаблень", - пише Котлярський.

Про серйозне захворювання та різке погіршення здоров'я Путіна говорять вже давно. При цьому в Кремлі відкидають усі подібні припущення.

"Не думаю, що осудні люди можуть побачити в цій людині ознаки якоїсь недуги або нездужання", - заявив нещодавно Сергій Лавров.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк