03.08.2022, 14:20

"З'їхав з котушок": Російський полковник прокоментував гучні публікації Медведєва

Виктор Белый | Всі новини автора

Екс-депутат Держдуми РФ та полковник ФСБ у відставці Геннадій Гудков прокоментував гучні публікації кремлівської верхівки, зокрема Дмитра Медведєва.

В ефірі проєкту FreeДом Гудков заявив, що Медведєв "з'їхав із котушок", передає Час Пік.

"Тобто у них мізки, що зовсім там з'їхалися. Це явно може бути, в тому числі результатом якогось терапевтичного впливу, якогось курсу лікування", - каже екс-депутат Держдуми.

Він також додав, що маніакальні ідеї Путіна щодо України могли перетворити свідомість значної частини його оточення.

"Вони (оточення глави РФ, - ред.) теж не в адекваті, вони, можливо, адекватніші за Путіна, оскільки ідея війни з Україною - це особиста ідея Путіна. Вона сиділа у нього в голові багато років і ось потім реалізувалася... Це якийсь психіатричний синдром, тому що ми знаємо з вами, що шизофреніки створюють ілюзії, потім у цю ілюзію свято вірять як у саму непохитну істину. Ось щось схоже відбувається з цими людьми", - каже Гудков.

Нагадаємо, на сторінці Медведєва в "ВК" було опубліковано пост, де політик чи хтось від його імені обіцяв відновити кордони радянської імперії, повернувши після "звільнення" Малоросії усі втрачені із розпадом СРСР землі. Причому, претензії Дмитра (чи лже-Дмитрія) Медведєва безпосередньо поширювалися окрім території України на території Казахстану та Грузії, яким автор не залишив жодних надій на суверенітет.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк