21.09.2022, 15:21

Стало відомо, кого з росіян у першу чергу мобілізують до армії

Марина Началова | Всі новини автора

Президент РФ Володимир Путін на тлі провалів у війні проти України оголосив часткову мобілізацію.

Стало відомо, які категорії російських громадян підпадуть під мобілізацію у першу чергу, передає Час Пік.

Першими призовуть тих, хто перебуває в запасі, у кого немає права на відстрочку. Теоретично це можуть бути чоловіки у віці до 60 років, які мають військовий квиток і перебувають у категорії А (придатний), Б (придатний з незначними обмеженнями) і B (обмежено придатний). Сам же склад запасу поділяється на три частини:

до 35 років: солдати, матроси, сержанти, прапорщики та мічмани, до 50 років: молодші офіцери, до 55 років: майори, підполковники, капітани 2 і 3 рангу, до 60 років: полковники, 5: офіцери, + особи, які пройшли строкову службу або мають бойовий досвід.

35-45: солдати, матроси, сержанти, прапорщики і мічмани, до 55 років: молодші офіцери, до 60 років: майори, підполковники, капітани 2 і 3 рангу, до 65 років: полковники, капітани 1 ранку офіцери,+ особи звільнені від військової служби за здоров'ям (В, Г).

45-50: солдати, матроси, сержанти, прапорщики та мічмани, до 60 років: молодші офіцери, до 65 років: майори, підполковники, капітани 2 і 3 рангу, + жінки до 45 років, які мають військову освіту.

Нагадаємо, після заяви Путіна росіяни масово розкупили квитки до інших країн.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: