22.09.2022, 12:19

У РФ петиція проти мобілізації за добу зібрала понад 300 тисяч підписів

Леся Матвеева | Всі новини автора
В РФ петиция против мобилизации за сутки собрала более 300 тысяч подписей

Петиція проти мобілізації у Росії за добу зібрала понад 300 тисяч підписів. На момент публікації новини петицію підписали майже 329 тисяч осіб.

Петицію проти призову в РФ під назвою "Проти загальної та часткової мобілізації" створив Рух "М'яка сила", який заснували у лютому 2022 року понад 20 жінок-політиків та активісток з Москви, Санкт-Петербургу, Татарстану та інших регіонів РФ, повідомляє Час Пік.

"Росія останніх років - це держава насильства, безправ'я та злиднів. Держава, яка не дбає про своїх громадян, не чує їх, не звертає уваги на їхні проблеми. На перший план виходить груба сила: чоловіки у бойовому екіпіруванні на наших вулицях та кордонах, насильство у в'язницях, домашнє насильство, політичні репресії, що посилюються", - йдеться в установчому документі.

]]>Петицію проти мобілізації]]> в РФ, запущену на сайті Change.org, підписало вже більше людей, ніж планувалося мобілізувати. Нагадаємо, напередодні Шойгу зробив заяву про мобілізацію.

"Ми, громадяни Росії, жінки та чоловіки, виступаємо проти загальної та часткової мобілізації. Законних підстав, виважених та аргументованих причин для його оголошення у президента Володимира Путіна немає і не може бути. У поточній ситуації невизначеності ми не готові наражати ні на моральну, ні на фізичну небезпеку чоловіків нашої країни – братів, синів, чоловіків, батьків та дідів", - заявляють автори петиції.

Нагадаємо, 21 вересня Путін оголосив про часткову мобілізацію в РФ. Після оголошення мобілізації на кордоні зібралися величезні черги охочих залишити Росію.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: