21.09.2022, 10:12

Шойгу зробив заяву про мобілізацію та втрати у війні проти України

Леся Матвеева | Всі новини автора
Шойгу

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що у Росії буде мобілізовано 300 тисяч резервістів для війни в Україні. Також він озвучив втрати російської армії.

Російський президент Володимир Путін в ході відеозвернення до росіян, яке з'явилося вранці 21 вересня, заявив, що підписано указ про часткову мобілізацію в РФ. Шойгу уточнив, що буде мобілізовано 300 тисяч резервістів, повідомляє Час Пік.

За словами Шойгу, будуть призиватися тільки громадяни із запасу, які мають бойовий досвід й з потрібною армії військово-обліковою спеціальністю. Він зазначив, що ні про яку мобілізацію та призов студентів "не йдеться і не буде".

Як заявив Шойгу, Росія сьогодні воює "не з українською армією, а з колективним Заходом", а проти РФ "на Україні працює все натовське супутникове угруповання".

За словами російського міністра оборони, сьогодні в Україну "озброєння поставляється у величезних кількостях", але "Росія знаходить методи боротьби з цією зброєю".

Шойгу заявив, що під час боїв в Україні загинуло 5 937 російських солдатів, а українська сторона, нібито, втратила "понад 100 тис. людей убитими та пораненими".

Ні Путін, ні Шойгу чомусь не пояснили росіянам - навіщо потрібна часткова мобілізація, якщо Україна зазнає "величезних втрат", а "друга армія світу" втратила, нібито, всього близько 6 тис. осіб.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк