21.07.2023, 20:42

Суд відправив терориста Гіркіна до СІЗО, затримано його соратника

стрелков гиркин

У п'ятницю, 21 липня, колишній "міністр оборони" так званої "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) постав перед Міщанським судом Москви.

Відомо, що ФСБ пропонувала обрати Гіркіну запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. За даними російських ЗМІ, донецькому терористу загрожує до 5 років ув'язнення, передає Час Пік.

За підсумком, Міщанський суд ухвалив відправити Гіркіна до СІЗО до 18 липня.

"Якби Пригожин дійшов до Москви, я б став до лав "Вагнера", - так прокоментував "міністр" рішення суду.

Пізніше Гіркін почав просити не відправляти його до СІЗО, а помістити під домашній арешт, аргументуючи це нібито хворобою серця - стенокардією другого ступеня.

"Заяви слідчого про те, що я можу втекти за кордоном, - смішні. Тому що я в багатьох країнах у розшуку і засуджений до довічного Гаазьким судом. За злочин, якого не чинив. Я протягом 9 років постійно проживаю в Москві, ніколи не переховувався від ФСБ та інших органів", - цитують слова Гіркіна у ЗМІ.

У свою чергу адвокат Алієв також просить не відправляти Гіркіна до СІЗО. За його словами, мало місце грубе порушення права захисту, оскільки захист не мав можливості ознайомитися зі справою.

"Приховуватися йому ніде, покидати Росію він не має наміру і не має такої можливості. При цьому тяжкість злочину, що йому інкримінується в РФ та за кордоном, просто непорівнянні", - стверджує адвокат, за даними ЗМІ.

Також відомо, що затримали соратника Гіркіна Павла Губарєва. Він може бути поміщений під арешт на 15 діб. Відео затримання потрапило до мережі.

Пропонуємо до перегляду:

Презентуємо вам п’ятий епізод анімаційного серіалу "Хробаки", присвячений неадекватності хворої влади однієї неназваної країни та її наслідкам.

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: У Росії заарештували терориста Гіркіна - ЗМІ

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк