25.06.2024, 07:35

Російська влада заявила про масштабну нічну атаку на Бєлгородську область: є руйнування

​​​​​​​Российские власти заявили о масштабной ночной атаке на Белгородскую область

У ніч проти 25 червня у Бєлгородській області РФ знову було "неспокійно". Російська влада заявила про масштабну атаку БПЛА, обстріл міст, руйнування та постраждалих.

У Бєлгородській області РФ у ніч проти 25 червня знову літали безпілотники, гриміли вибухи, працювало ППО. Губернатор регіону В'ячеслав Гладков заявив про удар по кількох населених пунктах, повідомляє Час Пік.

За словами Гладкова, на підльоті до Бєлгорода було збито кілька повітряних цілей. Під обстрілом також опинилися міста Шебекіно та Строітєль. Гладков заявив про чотирьох поранених за ніч.

Він також повідомив попередні наслідки нічної атаки:

  • у Бєлгороді вибито вікна у багатоквартирному будинку, в одному з автосалонів повністю пошкоджено скління, осколками посічено три автомобілі;
  • у Шебекіно, нібито внаслідок прямого влучення снаряда, спалахнув адміністративний будинок одного з підприємств, будинок повністю згорів. У двох багатоквартирних будинках пошкоджено скління. У 6 приватних домоволодіннях вибито вікна, пошкоджено покрівлю, фасади та паркани;
  • у Строітєлі у двох багатоквартирних будинках вибито вікна та пошкоджено балконне скління, в одній з квартир повністю зруйновано балкон. За словами Гладкова, місто було атаковане шістьма безпілотниками.

Вранці 25 червня Гладков заявив у Telegram, що в ніч проти 25 червня постраждало четверо людей, а всього за добу поранено 15 людей, троє з яких у тяжкому стані.

Белгород

Читайте ще:

Ключові характеристики та переваги геймерських крісел

Кращі чохли для iPhone 15: захист та стиль

RAPID: лідер у сфері міжнародних перевезень та логістики

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк