25.07.2020, 09:07

Зеленський нагородив воїнів та призначив довічні стипендії: хто отримає виплати

Леся Матвеева | Всі новини автора
 Фокус Зеленский подписал указ

Президент України Володимир Зеленський підписав ряд указів про нагородження державними нагородами та призначення довічних стипендій.

Укази опубліковані на офіційному сайті і набирають чинності з дня їх опублікування, повідомляє Час Пік.

В указі №290 від 24 липня 2020 "Про відзначення державними нагородами України" Зеленський постановив нагородити бійців за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Йдеться про ордени Богдана Хмельницького 3-го ступеня та "За мужність" 3-го ступеня, а також медалях "За військову службу Україні" та "Захист Вітчизни".

В указі наводиться ]]>перелік імен та прізвищ]]> нагороджених. Шестеро воїнів нагороджені посмертно.

В указі №291 від 24 липня 2020 "Про призначення довічних державних іменних стипендій громадянам України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність" Зеленський постановив призначити довічні державні іменні стипендії громадянам України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність.

В указі наводиться ]]>перелік з 15 імен і прізвищ]]>, яким будуть нараховуватися виплати.

В указі №292 від 24 липня 2020 "Про призначення довічних державних стипендій учасникам бойових дій у період Другої світової війни 1939 - 1945 років" Зеленський постановив призначити довічні держстипендії учасникам бойових дій в період Другої світової війни.

В указі наводиться ]]>перелік з 25 імен і прізвищ]]>, яким будуть нараховуватися виплати.

]]>]]>Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении ]]>Час Пик]]>