25.09.2020, 09:48

В Україні з 2021 року ЗНО з математики стане обов'язковим та матиме 2 рівні складності

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
В Украине с 2021 года ВНО по математике станет обязательным и будет иметь 2 уровня сложности

У 2021 році суттєво зміниться система здачі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл. Тестування з математики буде обов'язковим для здачі та матиме 2 рівня складності.

З 2021 року обов'язкове ЗНО з математики випускники складатимуть залежно від того, на якому рівні вони вивчали цей предмет. Тести розподілять за рівнем стандарту та за профільним рівнем. Другий - складніше. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, передає Час Пік.

У разі, коли випускник навчався за рівнем стандарту та не планує вступати до вузу, де обов'язково ЗНО з математики, - він складатиме простіший тест з базових знань математики. Такий учень отримує оцінку ДПА за 12-бальною шкалою.

У разі, коли випускник навчався за рівнем стандарту, але хоче вступити до університету, де потрібно ЗНО з математики, - він повинен вирішити базові завдання з математики, а також виконати додаткові завдання поглибленого рівня. Такий учень вже отримає результат за 100-бальною системою.

Учні профільних математичних класів, незалежно від подальших планів на вступ до ВНЗ, повинні скласти більш складний тест із завданнями поглибленого рівня.

У тесті рівня стандарту буде 28 завдань, на його виконання виділять 150 хвилин. Тестування профільного рівня матиме 34 завдання, на його виконання виділять 210 хвилин.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss