15.11.2020, 16:16

Незаконна агітація і фотографування бюлетенів: як проходить другий тур місцевих виборів

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
вибори

Поліцейські отримали 54 повідомлення, пов’язані з порушеннями виборчого процесу під час другого туру місцевих виборів, який проходить сьогодні у 7 містах.

Як повідомила прес-служба Нацполіції, найбільше повідомлень про порушення зафіксовано у Херсонській, Одеській, Київській та Сумській областях. Розпочато два кримінальні провадження та складено два адміністративні протоколи.

Станом на 15:00 до підрозділів поліції надійшло 54 повідомлення, пов’язаних із виборчим законодавством. Зокрема 18 – у Херсонській, 13 – в Одеській, 12 – у Київській, по 4 – у Донецькій та Сумській, 3 – у Волинській областях.

Найбільше порушень стосується незаконної агітації, також у поліцію надійшли повідомлення про конфлікти на виборчих дільницях, перешкоджання роботі комісії, фотографування, псування, спроби винесення бюлетеня та ін.

За результатами перевірок складено два адміністративні протоколи: за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) у Херсонській області та за ст. 212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня) Кодексу України про адміністративні правопорушення у Київській області.

Окрім цього, поліція Одещини розпочала два кримінальні провадження за ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу України за фактом несвоєчасного відкриття двох дільниць.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss