25.01.2021, 18:35

Зеленський доручив скласти детальний план вакцинації від COVID-19 по кожній області

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
зеленский

Президент Володимир Зеленський дав завдання якнайшвидше представити детальну програму вакцинації проти COVID-19 в Україні.

Про це Глава держави сказав на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції, повідомила прес-служба ОПУ, передає Час Пік.

На нараді міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що переговори щодо закупівлі вакцини перебувають на завершальній стадії. Українська сторона позитивно оцінює результати перемовин.

Очікується, що вакцинація в Україні може розпочатися з лютого. За словами міністра охорони здоров’я, на першому етапі її проводитимуть мобільні бригади.

Володимир Зеленський наголосив, що програма вакцинації в Україні має містити детальний план по кожній області.

«Треба визначити кількість вакцин, чіткі терміни вакцинації, перелік категорій населення, які мають вакцинуватися в першу чергу. Також має бути налагоджена система менеджменту та логістики вакцини, зокрема створені електронні системи запису, фіксації, місць щеплень, та розподіл поставок», – зазначив Глава держави.

Крім того, має бути проаналізована ситуація з тими, хто вже перехворів на COVID-19, щоб визначити, коли цю категорію людей потрібно вакцинувати.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував підписання Меморандуму про незмінність тарифів на тепло й гарячу воду.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss