28.01.2021, 13:58

МЗС ініціює заборону на в'їзд до України ведучому російського каналу "НТВ" Кеосаяну

Леся Матвеева | Всі новини автора
Тигран Кеосаян

Міністерство закордонних справ ініціює заборону на в'їзд до України телеведучому російського каналу "НТВ" Тиграну Кеосаяну, чоловіку пропагандистки Маргарити Симоньян - головного редактора Russia Today.

Україна має намір заборонити в'їзд до країни російському телеведучому Тиграну Кеосаяну. Про це повідомляє прес-секретар МЗС Олег Ніколенко у соцмережі Twitter, передає Час Пік.

"Російські пропагандисти прибули у Донецьк. Напевно, скрепи «русского мира» на окупованих українських територіях не такі вже й непохитні. У зв’язку із діяльністю проти нацбезпеки ініціюємо процедури для заборони Кеосаяну на в’їзд до України. Симоньян і Бабаян давно нев’їздні", - написав Ніколенко.

Тигран Кеосаян веде псевдосатиричну передачу "Міжнародна пилорама" на російському телеканалі "НТВ". Нагадаємо, Маргариті Симоньян українська влада заборонила в'їзд до країни ще у 2014 році.

Тигран Кеосаян

Напередодні журналіст, член української делегації у ТКГ Денис Казанський повідомив, що російські пропагандисти Маргарита Симоньян, Тигран Кеосаян та головний редактор радіостанції "Говорить Москва" Роман Бабаян проведуть у тимчасово окупованому Донецьку форум "Російський Донбас".

Тигран Кеосаян и Маргарита Симоньян

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк