06.02.2021, 20:22

Ось це сервіс: "ПриватБанк" спантеличив клієнтів черговим нововведенням (фото)

приватбанк

"ПриватБанк" йде в ногу з технологіями. Так, днями було відкрито перше в Україні повністю цифрове відділення.

Про це повідомила ]]>прес-служба]]> банку 27 січня, передає Час Пік.

Цифрове відділення банку знаходиться в Києві за адресою: вул. Майдан Незалежності, 2.

У новому відділенні немає звичних для клієнтів кас. Замість них встановлені мультитачбари з великими екранами, а також кіоски самообслуговування, що багатьох клієнтів, ймовірно, спантеличить. Крім того, є банкомати.

При вході клієнт "розпізнається" за допомогою біометрії. Далі він може самостійно скористатися всіма необхідними послугами, а якщо виникнуть питання - звернутися до хостес.

Як зазначив заступник голови правління "ПриватБанку" Разван Мунтеану, дане відділення можна назвати Experience Store, оскільки по його роботі фахівці будуть вивчати технології, які найбільш зручні для клієнтів. Кращі технології, за його словами, можуть бути розширені на всю мережу.

Також цифрове відділення пропонує зручний майданчик для коворкінгу. Тут не тільки можна буде проводити ділові зустрічі, а й грати з дітьми (завдяки наявності дитячої ігрової кімнати), займатися навчанням та розвитком.

Читайте також: "Сюрприз" від "ПриватБанку": українці масово почали отримувати повідомлення про блокування популярної послуги

приватбанк приват

банк

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк