26.02.2021, 22:02

Фальсифікат на полицях магазинів: які марки алкоголю не варто купувати

фальсификат

За перші два місяці поточного року в Україні з незаконного обігу було вилучено 226 тонн спирту, 134 тонни лікеро-горілчаних виробів, понад 547 тисяч пачок сигарет і понад 8 тисяч марок акцизного податку з ознаками фальсифікації.

Про це повідомив керівник Державної фіскальної служби Вадим Мельник під час круглого столу з представниками бізнесу та контролюючих органів, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Він зазначив, що було припинено діяльність 4 лікеро-горілчаних незаконних виробництв та 4 тютюнових виробництв, а також розпочато 97 кримінальних проваджень за ст.204 КК України. Крім того, виявлено 53 сайти, що займалися незаконною реалізацією спирту та лікеро-горілчаних виробів.

За даними Мельника, велика частина вилученого алкоголю була проведена під торговими марками виробників "Прайм", "Люботин", "Олександрія" і "Златогор".

Глава ДФС розповів, що готує новий проєкт, який стане гарантією діалогу між бізнесом та державою.

"Наша робота по руйнуванню схем і ліквідації тіньового ринку - це не тільки про економічну безпеку, а також про допомогу бізнесу. Офіційні представники торгових марок зазнають репутаційних збитків через існування підробок. Знищити діяльність тіньових підприємств і спростити обмін інформацією допоможе проектний офіс для зв'язків з бізнесом", - сказав Мельник.

Читайте також: Ось чому не можна нічого купувати в інтернет-магазинах (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: