06.08.2021, 16:34

Синоптик детально розповів, якою буде осінь в Україні цього року

осень

Осінь в 2021 році прийде рано. Насолоджуватися теплими та сонячними днями українці зможуть тільки перші десять днів вересня.

Про це повідомив у коментарі "Сегодня" народний синоптик Леонід Горбань, передає Час Пік.

Однак для любителів "бабиного літа" хороша новина - воно буде тривалим і не тільки у вересні, але і в жовтні.

"Якщо коротко - то у вересні побачимо ще 10 днів літа, з другої декади почнуться дощі і похолодає. На початку третьої декади вересня можливо два-три дні "бабиного літа". Холодний, але сухий жовтень порадує тривалим "бабиним літом" в середині місяця і засмутить під кінець сильними дощами та нічними морозами", - стверджує Горбань.

У листопаді 2021 року погода буде стояти зимовою. Очікується багато опадів і навіть сніг. Зима, за словами синоптика, "не розчарує" морозами.

"Якщо в загальних рисах, то зима буде холодною. Грудень бачу суворим і морозним, з крижаними дощами в першій декаді і невеликим снігом у другій. До кінця місяця очікується справжня зима: з морозами та снігопадами. Січень почнеться потеплінням, а мороз і сніг прийдуть на Старий Новий рік і триватимуть до Хрещення, 19 січня, потім потеплішає. Лютий також виявиться лютим, особливо сильні морози - у другій половині місяця", - повідомив Горбань.

Читайте також: Названо 10 речей, які категорично не можна робити ввечері

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк