23.10.2021, 09:02

Україна отримала третю партію військової допомоги від США

Леся Матвеева | Всі новини автора
Украина получила третью партию военной помощи от США

В Україну прибула третя партія додаткової міжнародної допомоги на 60 млн доларів від уряду Сполучених Штатів Америки для потреб Збройних Сил України.

Літак з третьою партією додаткової військової допомоги на 60 млн доларів від уряду США приземлився в аеропорту "Бориспіль" 22 жовтня. Про це повідомили в Міноборони України, передає Час Пік.

Зазначається, що допомога на 60 млн доларів стала можливою завдяки домовленостям, досягнутим під час нещодавнього візиту президента України Володимира Зеленського до США. Вона надана додатково до раніше узгодженого обсягу в 250 млн доларів.

Літак з вантажем у міжнародному аеропорту "Бориспіль" зустріли заступник міністра оборони України Олександр Носов, командувач медичних сил ЗСУ бригадний генерал Тетяна Остащенко, начальник ГУ логістики Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Микола Шевцов, А також аташе з питань армії та оборони Посольства США в Україні полковник Бріттані Стюарт.

"Сьогодні до нас прибула партія протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» з боєприпасами. Також ми отримали боєприпаси до тієї зброї, яка у нас є під «калібри НАТО». Озброєння буде переміщене до баз і складів, обліковане і передане військовослужбовцям для використання, у тому числі для підрозділів Операції об’єднаних сил", - повідомив генерал-лейтенант Микола Шевцов.

Заступник міністра оборони України Олександр Носов висловив подяку американській стороні за надані технічні засоби, які значно посилюють здібності Збройних Сил України в питаннях оборони держави в умовах збройної агресії Російської Федерації.

Полковник Бріттані Стюарт зі свого боку наголосила, що США непохитно підтримують Україну і стоять пліч-о-пліч у захисті її суверенітету й територіальної цілісності у боротьбі з російською агресією.

"Сполучені Штати Америки допомагають Україні в розбудові Збройних Сил, що включає матеріально-технічну допомогу і тренінги від тактичного до стратегічного рівня. Ми хочемо бачити Україну на шляху до НАТО, мирною та вільною країною", - сказала Стюарт.

Украина получила третью партию военной помощи от США Украина получила третью партию военной помощи от США

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: