01.12.2021, 13:50

Зеленський анонсував введення "економічного паспорта українця"

Леся Матвеева | Всі новини автора
Зеленский

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв до 10 грудня внести до парламенту законопроєкт про економічний паспорт українця.

Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді ввести економічний паспорт українця, встановивши відрахування рентної плати на рахунки українців. Про це він заявив 1 грудня, виступаючи у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України, повідомляє Час Пік.

Зеленський зазначив, що кошти на "економічному паспорті українця" з'являться завдяки прийнятому 30 листопада податковому ]]>закону ]]>№5600, який збільшує плату за використання природних ресурсів.

За словами Зеленського, завдяки цим двом законам "нарешті наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей".

"Я хочу подякувати Верховній Раді - вчора ми проголосували дуже важливий податковий закон №5600, який збільшує рентну платню за користування природними ресурсами України, кожного українця. Ми надішлемо ці кошти саме на наших дітей.

До 10 грудня цього року вперше за всю історію нашої незалежності я вношу законопроєкт про економічний паспорт українця. До 10 грудня відповідно до нього всі кошти, платня за використання наших, українських надр накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України. Після досягнення повноліття діти можуть використовувати ці накопичення для отримання освіти або покупки власного житла", - заявив глава держави.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк