18.01.2022, 20:56

Військова допомога Україні від Великобританії: у Міноборони показали, що всередині літака

Марина Началова | Всі новини автора

До України прибула чергова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України, передає Час Пік.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко зазначив, що це зміцнюватиме оборонні спроможності України, а надані засоби будуть використані виключно з оборонною метою.

«Безперечно, це зміцнюватиме наші війська, це посилить наші оборонні спроможності. І я хочу підкреслити, що ця допомога буде використана виключно з оборонною метою, для захисту наших військ, для захисту критичної інфраструктури, і для захисту мирного населення, від будь-яких проявів, будь-яких дій, які зможуть призвести до ескалації,» - наголосив Анатолій Петренко.

Також заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції подякував народові і уряду Великої Британії за надану підтримку та висловив сподівання щодо подальшої співпраці.

Раніше інформація про літаки, що поставляють протитанкове озброєння до України, розлетілася по мережі та ЗМІ. Як виявилося, літаки з якоїсь причини летіли, оминаючи Німеччину.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк