27.01.2022, 14:12

"Чемодан, вокзал, Росія": Як у мережі відреагували на заяву української телеведучої про підтримку Путіна

Леся Матвеева | Всі новини автора
Снежана Егорова

Українська телеведуча Сніжана Єгорова заявила, що підтримує президента Росії Володимира Путіна. У Мережі активно обговорюють скандальну заяву відомої телеведучої та актриси.

Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. Єгорова також закликала українців подивитися відео з главою країни-агресора, розміщене на YouTube-каналі "Росія 24", повідомляє Час Пік.

"Я підтримую Володимира Путіна!

І нехай ця таблетка від божевілля очистить ваш мозок від темної сторони свідомості! Дивіться як акт екзорцизму! Якщо не хочете, щоб в пекло перетворився ваш будинок!", - написала Єгорова. 

Телеведуча дала посилання на відео програми "Росія 24", в якому Путін нібито розкриває підступні задуми США.

новости сцсетей

У коментарях багато українців порадили ведучій виїхати з країни та перебратися до Росії, "якщо вона їй так подобається". Ось лише деякі з них:

  • "Служба безпеки України тут проросійська тітка самостійно проситься, щоб їй заборонили в'їзд на територію України. А також з приводу "якщо не хочете, щоб в пекло перетворився ваш будинок";
  • "Сніжана, ви своїми ж руками ведете сюди війну, Путіна та "русский мир", який хоче перетворити Україну в пекло";
  • "Капець твоїй кар'єрі";
  • "Чого тоді ти тут в Україні сидиш, таких як ти вивозиш до Сибіру. Їдь до Путіна і там його підтримуй! Ганьба, що влада дозволяє таким зрадникам перебувати в країні. Підтримка Путіна - зрада та психічні розлади";
  • "Чемодан, вокзал, Росія...";
  • "Шуруй в Росію!"

Варто зазначити, що Єгорова вже не вперше шокує громадськість своїми антиукраїнськими заявами. Цього разу заява Єгорової шокувала навіть її доньку, 29-річну Стасю Ровинську. Дівчина заявила, що не підтримує стосунки з Єгоровою.

Егорова с дочерью

"На превеликий жаль, я мушу зробити заяву стосовно моєї мами, Сніжани Егорової.

Відверто, мені боляче і неприємно це писати, але мушу, бо це стосується не тільки мене, а в першу чергу моєї родини, а саме моїх дітей, мого чоловіка, а також близьких нам людей, друзів та колег.

Багато хто знає, що я не спілкуюсь з нею вже понад рік. На це є багато причин, деякі стосуються тільки нас і я не хотіла б їх виносити, але й зокрема через різні світогляди, та кардинально протилежну громадянську позицію.

Чесно кажучи, сильно жалкую, що колись давно зареєструвала її у соцмережах, бо зараз ми навіть тут не «товаришуємо» і не тримаємо зв’язок і про жахливі заяви від неї, я як і всі дізнаюсь або з новин, або надсилають знайомі...

Так само, не зважаючи на усе, що було і є між мною та моєю мамою, мені страшно за моїх наймолодших братиків та сестричку, які перебувають з нею і зараз вона єдина людина, яка ними опікується і вони так само сильно усе переживають. І своїми діями та страшними заявами вона ставить під загрозу і їх, ні в чому не винних дітей...", - написала Ровинська.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк