14.05.2022, 18:53

Бої за острів Зміїний можуть стати одними з найзапекліших найближчим часом, - МВС

остров змеиный

Після затоплення російського крейсера "Москва" острів Зміїний став однією з найважливіших точок для Росії, оскільки той, хто має на острові своє ППО - той контролює повітряний простір над усією частиною Чорного моря.

Про це повідомив радник голови МВС України Вадим Денисенко в прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

"Зміїний і бої за нього, можливо, будуть одними з найзапекліших найближчим часом. Інформації офіційної про те, що вони (російські війська - ред.) встановили С-300 на Зміїному, немає, тому давайте чекати на офіційну інформацію, бо поки що жодного підтвердження цьому ми не отримали. І ми розуміємо, що від цього багато в чому залежатимуть і варіанти можливого наступу або відсутності наступу на Одещину і, насамперед, на Бессарабію", - сказав Денисенко.

Як повідомлялося раніше, на Херсонщині окупанти збираються провести "перепис" населення, як це було у тимчасово окупованому Криму у 2014 році.

Читайте також:

"Укрзалізниця" припиняє курсування евакуаційних поїздів: залишиться лише один

З 16 травня на дорогах України повертається автофіксація порушень ПДР: перелік міст та областей

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк