04.08.2022, 14:21

В Україні запрацював державний портал розшуку дітей

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Украине заработал государственный портал розыска детей

В Україні запрацював державний портал для розшуку дітей - інформаційна платформа "Діти війни", що допомагатиме правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до РФ.

Про запуск ініціативи ]]>повідомили ]]>в Офісі Президента України, передає Час Пік.

Як ]]>зазначили ]]>у Міністерстві внутрішніх справ, портал "]]>Діти війни]]>" дозволяє оперативно подавати звернення до правоохоронних органів: Національної поліції України, Офісу Генерального прокурора, а також Національного інформаційного бюро.

Сайтом можуть скористатися як батьки загубленої, переміщеної або ж депортованої дитини, так і усі, хто має будь-яку інформацію про зниклих дітей, порушення їхніх прав та злочини, скоєні проти них. 

Крім того, платформа "]]>Діти війни]]>" створена для того, щоб надавати громадянам України актуальну та повну інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни Росії проти України.

Кількісні показники оновлюються щодня.

Влада і правозахисники заохочують громадян України та інших держав, зокрема росії, через портал "]]>Діти війни]]>" подавати  будь-яку інформацію про місцезнаходження депортованих (або загублених) дітей, факти незаконної зміни громадянства та незаконного усиновлення. 

Інформаційно-аналітичну підтримку порталу надає проєкт Уряду Канади "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe), що виконується компанією Alinea International Ltd. 

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк