15.09.2022, 08:23

Ракетний удар по гідротехнічних спорудах Кривого Рогу є військовим злочином та актом терору - Кулеба

Леся Матвеева | Всі новини автора
Кривой Рог, обстрелы

Російський ракетний удар по гідротехнічних спорудах Кривого Рогу є військовим злочином та актом терору.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що російські окупанти, які зазнали поразки у відкритому бою, тероризують мирне населення ракетним обстрілом критичної інфраструктури, повідомляє Час Пік.

"Російський ракетний удар по гідротехнічних спорудах Кривого Рогу є військовим злочином і актом терору. Переможені українською армією на полі бою, російські боягузи тепер воюють з нашою критичною інфраструктурою та мирним населенням. Росія є терористичною державою і має бути визнана такою", - написав Кулеба у Twitter.

Нагадаємо, 14 вересня російські окупанти завдали 8 ракетних ударів по гідротехнічних спорудах у Кривому Розі, що спричинило підвищення рівня води на річці Інгулець й загрожує підтопленням низки населених пунктів у Дніпропетровській та Херсонській областях. Для цього ракетного удару ворог застосував аеробалістичні ракети типу "Кинжал" та "Іскандер".

У ніч на четвер у двох районах Кривого Рогу оголошено часткову евакуацію населення. Роботи з ліквідації наслідків обстрілу тривають.

"Країна-терорист і далі воює проти мирного населення. Цього разу – ракетні удари по гідротехнічних спорудах і спроба затопити Кривий Ріг. Все, що можуть окупанти, – це посіяти паніку, створити надзвичайну ситуацію, спробувати залишити людей без світла, тепла, води та їжі.

Чи зможе це нас зламати? Аж ніяк. Чи чекатиме на них справедлива відповідь і відплата? Безперечно, так", - заявив президент України Володимир Зеленський.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк