23.09.2022, 14:57

На півдні тривають запеклі бої, ворог поступається - ОК "Південь"

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

На півдні України тривають запеклі бої. Ворог поступається. Українські захисники поступово закріплюють нові звільнені території за собою.

Про це в ефірі телемарфону заявила керівниця об'єднаного прес-центру Сил оборони Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк, повідомляє Час Пік.

"Бої ідуть запеклі, на півдні у нас досить спекотно, незважаючи на те, що погода трохи похолоднішала. Вогонь іде і з одного боку, і з іншого. Але ворог усе ж таки поступається, поступово-поступово території ми закріплюємо за собою. І це його напружує, відповідно, обстріли стають то більшими, то меншими залежно від того, яку кількість боєкомплекту ми вразили за ніч. Якщо два-три склади боєзапасів уже злетіли у повітря, то стріляти їм нема чим, і вони очікують, доки налаштується якась чергова поромна чи понтонна переправа, по якій підтягнеться резерв", - сказала Гуменюк.

Спікер додала, що минулої доби ЗСУ на південному напрямку вразили пункти управління, командні пункти, райони зосередження техніки та живої сили. За її словами, ці дані уточнюються.

"Є досить суттєві влучання за минулу добу - це і пункти управління, і командні пункти, і райони зосередження техніки та озброєння, і людей, але ми не бачимо ще результатів, тому що вони дорозслідуються. Зрозуміло, що на окупованій території важче підрахувати. Але дуже вдячні місцевому населенню, дуже вдячні руху спротиву – вони нам у цьому допомагають і впевнені, що до вечора звіт буде досить потужним", - додала Гуменюк.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк