20.11.2022, 17:38

Подоляк розповів, яка зброя допоможе Україні наблизити кінець війни

Виктор Белый | Всі новини автора

Україна потребує ще 200 танків, бронетехніки та протиракетних систем, а також американських ракет ATACMS, що мають радіус дії 300 кілометрів.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів в інтерв'ю AFP про зброю, яка б допомогла Україні наблизити кінець війни з Росією, передає Час Пік.

"Нам ще потрібні 150-200 танків, близько 300 одиниць бронетехніки, 100 артилерійських систем, 50-70 реактивних систем залпового вогню, включаючи грізні американські HIMARS, яких Україна вже має кілька одиниць, а також 10-15 протиракетних систем, щоб закрити небо", – сказав Подоляк.

Він також згадав і про американські ракети ATACMS, які мають радіус дії 300 кілометрів. Дальність озброєння, яке зараз має Україна, ледве перевищує 80 кілометрів. На думку Подоляка, такі ракети наблизили б кінець війни. Тому що Україна спромоглася б знищити великі російські військові склади, які знаходяться глибоко в окупованих районах. Він також наголосив, що Київ не планує атакувати військові цілі на території Росії.

"Війна закінчиться, коли ми відновимо контроль над нашими кордонами, і коли Росія боятиметься України", – заявив радник.

Читайте також: Україна закриє небо: Єрмак анонсував будівництво комплексної системи ППО

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк