25.03.2023, 07:12

У РФ стурбовані планами контрнаступу ЗСУ - ISW

Віктор Білий | Всі новини автора

Інформаційний простір Росії "зі значним занепокоєнням" реагує на повідомлення про уповільнення російських операцій та можливе контрнаступ Сил оборони України.

Про це йдеться в американському Інституті вивчення війни (ISW) за п'ятницю, 24 березня, передає Час Пік.

Аналітики зазначають, що у російських ЗМІ все частіше звучать повідомлення про підготовку можливого українського контрнаступу.

Так, заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив 24 березня, що Росії відомо про підготовку українського контрнаступу, і генштаб країни-агресора готує рішення та заходи реагування на це.

Аналітики ISW зробили висновок, що так званий "великий" російський весняний наступ, схоже, "наближається до кульмінації, і російський інформаційний простір реагує на уповільнення російських операцій та можливість України перехопити ініціативу зі значним занепокоєнням".

"Російському військовому командуванню необхідно буде перекинути значну кількість сил на фронт, щоб або запобігти кульмінації, або розпочати нові наступальні операції, і малоймовірно, що такі сили існують у достатньому обсязі для того, щоб зробити й те, й інше", - йдеться у звіті інституту.

Читайте також: Підтримали "формулу миру" Зеленського: Саміт ЄС схвалив ідею створення трибуналу для Росії

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк