11.01.2024, 10:41

Російський корабель у будь-якому місці світового океану буде ціллю для України, - ВМС

корабль горит

Кораблі під прапором Військово-морського флоту РФ будуть законними цілями для України будь-де, в будь-якому місці світового океану.

Про це заявив командувач Військово-морськими силами України віце-адмірал Олексій Неїжпапа в інтерв'ю "]]>Українській правді]]>", передає Час Пік.

Командувач ВМС прокоментував інформацію щодо будівництва росіянами в Абхазії нової морської бази.

"Є така інформація. Це не зовсім база, а пункт базування, швидше за все, для розосередження корабельного складу. Тому що не можна тримати весь флот на одній базі. Тим більше, що Новоросійськ не дуже приємний порт для базування через погодні умови, особливо взимку", - сказав Неїжпапа.

За його словами, база у Севастополі дуже закрита, захищена від вітрів та географічно вдала для стоянки кораблів. А порт Новоросійська навпроти незручний для стоянки кораблів.

На запитання про те, чи буде російська база в Абхазії законною метою для України, він відповів: "Для нас законна ціль - будь-який корабель, який несе Андріївський прапор Військово-морського флоту Росії. Хоч би де він був у будь-якому місці світового океану".

Пропонуємо до перегляду:

Лисичанська студія "Час Пікчерс продакшн" представляє невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом, які іноді дійсно нагадують реалії сьогодення. Але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Дивіться також:

Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" присвячений незламній боротьбі “бойових” комарів, бліх та гусаків із російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…

Читайте також: Дипломат назвав країну НАТО, на яку може напасти РФ, щоб показати нездатність Альянсу швидко реагувати

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: