17.04.2024, 16:27

Російська "м'ясорубка": У ВВС назвали втрати військових РФ в Україні

Віктор Білий | Всі новини автора

Росія зазнає значних втрат у своїх спробах виснажити українські сили. Останні дані ВВС підтверджують, що кількість загиблих російських військових в Україні перевищила 50 тисяч.

Про це йдеться у ]]>статті]]> видання, що описує тактику російської армії, відому як "м'ясорубка", передає Час Пік.

Згідно зі звітом ВВС, втрати російської армії в Україні вражають своїми масштабами. Використання тактики, що отримала назву "м'ясорубка", призвело до того, що кількість загиблих російських військових перевищила 50,000. Це вісім разів більше, ніж офіційно визнано Росією досі.

Звіт наголошує, що під час другого року конфлікту, коли Москва активно використала свою тактику "м'ясорубки", загиблих стало майже на 25% більше, ніж за перший рік. Ця стратегія включала постійне використання живої сили для вичерпання українських оборонних ресурсів та викриття їхніх позицій перед застосуванням артилерії.

Смерті відзначені на основі аналізу даних з відкритих джерел, включаючи офіційні звіти, газети та соціальні мережі, а також нові могили на цвинтарях. За другий рік конфлікту зафіксовано понад 27 300 загиблих російських солдатів.

Відзначено, що реальна кількість загиблих з російської сторони може бути ще вищою, оскільки аналіз ВВС не враховує загибель бойовиків з окупованих Донецька та Луганська. Якби врахувати й ці дані, загальна кількість загиблих була б ще більшою.

Ці дані свідчать про величезну людську ціну, яку сплачує Росія за свою військову кампанію в Україні, і викликають занепокоєння щодо подальшого використання такої руйнівної та неефективної стратегії.

Читайте також: Російські "миротворці" залишають територію Нагірного Карабаху

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк