09.06.2024, 09:51

"РФ не здатна провести одночасні наступи на кількох фронтах влітку", - ISW

Оксана Мовчан | Всі новини автора
нороолродо

Американський Інститут вивчення війни заявив, що нові резерви російської армії не дозволять здійснювати великі наступальні операції на кількох напрямках цього літа. 

Про це, з посиланням на ]]>ISW]]>, передає Час Пік.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець зазначає, що за останні 6-8 місяців окупанти накопичили в оперативних і стратегічних резервах щонайбільше 60 тис. осіб.

Своєю чергою ISW припускає, що ці резерви належним чином не навчили або не оснастили. Раніше РФ використовувала їх в основному як резерви живої сили для переукомплектування та посилення підрозділів, які ведуть наступальні атаки.

Фахівці інституту зауважили, що російські резерви оперативного та стратегічного рівнів навряд чи будуть готові діяти як сили проникнення першого ешелону або як сили експлуатації другого ешелону, здатні проводити ефективні широкомасштабні загальновійськові напади.

"Цих, як повідомляється, обмежених російських резервів на оперативному та стратегічному рівнях, ймовірно, буде недостатньо для підтримки одночасних широкомасштабних наступальних зусиль на кількох напрямках. Російське військове командування, ймовірно, буде змушене вибрати одну основну дію під час очікуваного літнього наступу, якщо воно має намір використовувати ці резерви для підтримки широкомасштабної наступальної операції", - йдеться у повідомленні.

Читайте також:

"Як після апокаліпсису": У мережі показали кадри з окупованого Рубіжного

Ізраїльський підхід до лікування саркоми Юінга: інновації та ефективність

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк