18.06.2024, 12:59

Єдина роумінгова зона Україна-ЄС: Зеленський підписав важливий закон

Віктор Білий | Всі новини автора

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про єдину роумінгову зону з Європейським Союзом. Цей крок знаменує важливий етап інтеграції України в європейський простір, забезпечуючи українським громадянам послуги зв'язку за принципом "Роумінг як вдома" (RLAH) при поїздках до країн ЄС.

Згідно з повідомленням пресслужби Верховної Ради України, новий закон дозволяє українським абонентам користуватися дзвінками, SMS та передачею даних у країнах Європейського Союзу без додаткових витрат, включених до їхніх домашніх пакетів послуг.

Також цією перевагою зможуть скористатися і користувачі європейських операторів під час поїздок до України.

Підписання цього закону значно покращує інвестиційний клімат у сфері електронних комунікацій, що дозволяє вітчизняним бізнесам працювати за єдиними правилами з європейськими партнерами. Це не лише збільшує довіру до українських суб'єктів господарювання, а й відкриває нові можливості для співробітництва та розвитку.

22 травня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроєкт №10265 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації норм європейського законодавства з питань роумінгу".

Цей законопроєкт став основою для створення єдиної роумінгової зони Україна – ЄС та надання українським абонентам можливості використовувати мобільні послуги у країнах ЄС на тих самих умовах, що й удома.

Підписання закону президентом Зеленським наголошує на прагненні України до європейської інтеграції та зміцнення зв'язків з Європейським Союзом, створюючи більш комфортні умови для подорожей та бізнесу.

Читайте також:

Гарні новини для ВПО за кордоном: для отримання паспорта не потрібно буде їхати в Україну

Що таке тюнінг автомобіля та які види тюнінгу існують

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: