18.06.2024, 20:23

У додатку "Дія" запрацює послуга електронного бронювання: анонс Федорова

Марина Гончар | Всі новини автора
дія

За декілька тижнів у додатку "Дія" з'явиться новий функціонал електронного бронювання, що стане важливим кроком у розвитку цифрових послуг для українського бізнесу.

Про це заявив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час конференції Powerup Ukraine, яка відбулася в Києві, передає Час Пік.

Федоров зазначив, що нова послуга буде доступна в розділі для бізнесу в додатку "Дія". Він підкреслив, що запровадження цієї функції є важливим кроком, особливо в умовах повномасштабного вторгнення Росії в Україну, коли знайти баланс між потребами бізнесу та держави надзвичайно важко. Проте, за його словами, міністерству вдалося досягти цього балансу.

Варто відзначити, що бізнес-спілка Diia.City United раніше активно закликала до прискорення процесу впровадження е-бронювання. Вони також запропонували збільшити термін бронювання з шести до дванадцяти місяців. Представники організації підкреслили, що бізнесу необхідна прозора, ефективна та передбачувана процедура бронювання з мінімальним контактом з державними органами.

Запуск нової послуги в додатку "Дія" відкриває нові можливості для українського бізнесу, забезпечуючи більш зручний та оперативний доступ до необхідних державних послуг. Електронне бронювання дозволить підприємцям швидше отримувати потрібні дозволи та узгодження, що особливо важливо в умовах нинішньої нестабільної ситуації.

Цей крок також відображає загальну тенденцію до цифровізації та спрощення адміністративних процедур в Україні. Уряд продовжує працювати над створенням більш сприятливих умов для ведення бізнесу, впроваджуючи сучасні технології та спрощуючи бюрократичні процеси.

Нагадаємо, що додаток "Дія" вже зарекомендував себе як ефективний інструмент для отримання різних державних послуг онлайн. Зокрема, через "Дію" можна оформити паспорти, водійські права, реєстрацію бізнесу та інші важливі документи. Запуск електронного бронювання стане ще одним важливим етапом у розвитку цього проєкту.

Читайте також: В Україну з офіційним візитом прибула голова Сейму Литви

Чи корисні інтим іграшки при стресі?

Основні складові здорового життя

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк