03.01.2021, 18:20

Блондинка, Солоха і "повний треш": Зірка "Сватів" Тетяна Кравченко підірвала мережу своїми фото

Марина Началова | Всі новини автора
сваты

Поки очікування нових серій серіалу "Свати" затягнулося, шанувальникам шоу доводиться задовольнятися новинами про улюблених акторів з соцмереж.

Роботі над новим сезоном "Сватів" перешкоджали спочатку політичні чинники, потім - пандемія коронавіруса. Проект тимчасово поставлений на паузу, але в очікуванні нових серій шанувальники вивчають сторінки в соцмережах, присвячені улюбленому серіалу і акторам.

У мережі раз у раз з'являються знімки харизматичної актриси Тетяни Кравченко, яка у "Сватах" зіграла роль Валюхи. Час Пік знайшов на фан-сторінках Тетяни Едуардівни найекстравагантніші фотографії.

Так, на одному зі знімків Кравченко постала в колоритному українському народному костюмі: образ актриси нагадував Солоху з повісті "Вечори на хуторі біля Диканьки".

На іншій фотографії Кравченко зображена блондинкою. Цей образ викликав бурхливі обговорення в мережі: на думку багатьох шанувальників, Тетяні краще з більш темним волоссям.

"Не Ваш колір зовсім", "Колір краще темний", "А мені здається образ світліше і молодше, мені подобається", - написали коментатори. Правда, як з'ясувалося, фото було зроблено багато років тому, і зараз актриса виглядає по-іншому.

Ще одне фото і зовсім загнало шанувальників у ступор. На знімку Тетяну не впізнати: на ній яскравий макіяж, коротка квітчаста сукня, рожева перука і колготки. Очевидно, в такому образі Кравченко виступала в якомусь спектаклі.

"Шикарно, браво!", "Зніміть це негайно", "Богема!!!", "Неземна краса!" - з гумором відреагували користувачі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк