28.01.2021, 16:55

У лютому почнеться нова ера: астролог попередила про зміни, які торкнуться всіх

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
астрологи

Лютий виявиться напруженим місяцем для багатьох. Небесні світила "говорять" про те, що сильні особистості будуть домінувати, а слабким доведеться не солодко.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла українська астролог Марина Скаді, передає Час Пік.

На думку астролога, всі планети в лютому зосередяться в зоні трансформації, яка включає в себе знаки - Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби.

"Завданням цієї зони є підготовка і здійснення процесу переходу енергії на новий рівень. Можна сказати, що почнеться нова ера в історії не тільки України, а й усього світу. Зона трансформації описує завершення процесів, заключну стадію, відмінною особливістю тут є здатність змінюватися, знаходити нові перспективи та напрямки подальшого розвитку і зростання", - зазначила вона.

Скаді впевнена, що астрологічний "клімат" явно не сприятиме слабким особистостям, у яких відсутній внутрішній стрижень. Слабка людина може не пройти уготовані лютим випробування і опиниться в скрутному становищі. Щоб полегшити свою долю, слід залучити підтримку інших людей.

Крім того, в умовах входу в "нову еру" потрібно діяти, працювати, брати на себе відповідальність. Зрештою, прийшов час щось змінювати у своєму житті. Якщо в цей період не діяти, не чинити опір труднощам - можна зазнати повний крах.

Читайте також: Названо 10 речей, які не можна зберігати вдома ні в якому разі (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss