30.01.2021, 21:00

Названо п'ять продуктів, які не можна їсти в холодному вигляді

стол

Багато хто навіть не замислюється про те, чи варто розігрівати продукти перед вживанням, і покладається на свій смак. А даремно. Деякі холодні продукти можуть порушити обмін речовин і не тільки.

Час Пік, з посиланням на інформацію ЗМІ, розповість про те, які продукти не можна їсти в холодному вигляді.

Червоне м'ясо

Дієтологи стверджують, що червоне м'ясо важко перетравлюється. Особливо, якщо їсти його холодним. У цьому випадку шлунок змушує травні органи працювати швидше, тому білок не перетравлюється. А разом з неперетравленим білком до кишечника можуть потрапити небажані бактерії.

Жирна їжа

Жирні важкі страви - не найкраща холодна закуска. Наприклад, плов з м'ясом краще не їсти холодним. Це створить перешкоду в нормальній роботі шлунка. Тому людина може відчути болі, коліки. Може навіть дійти до непрохідності кишечника.

Суп

У холодному вигляді можна вживати тільки літні овочеві супи. Якщо ж, скажімо, наваристий суп з макаронами не розігрівати, то ефект вийде як від холодного плову з м'ясом.

Холодний чай з медом

Не варто додавати мед в холодний чай, оскільки він там просто не розчиниться. У гарячий чай теж додавати мед не можна, адже всі корисні властивості зникнуть. Оптимальний варіант, коли можна додати мед - теплий чай.

Холодна вода

Холодною водою категорично не можна запивати їжу. Справа в тому, що стінки шлунка через неї швидко розтягуються і наступного разу, щоб насититися, доведеться вжити більше їжі. Крім того, вода перешкоджає нормальній роботі травної системи.

Читайте також: Медики розповіли, кому категорично не можна пити каву

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк