24.02.2021, 22:08

Названо 8 речей, які потрібно викинути з дому до настання весни

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
мусор

Часто люди зберігають речі навіть тоді, коли вони повністю себе зжили. Безумовно, цього робити не можна. Настання весни - хороший привід розпрощатися з барахлом, від якого тільки невдачі множаться.

Час Пік розповість про 8 таких речей.

Щоб в будинку завжди був позитив і благополуччя, не варто бути "Плюшкіним" і роками зберігати гори непотрібних речей з минулого. Найоптимальніший час від них позбутися - весна, яка сама по собі символізує початок нового життя. Від чого ж необхідно позбутися в першу чергу?

Старі газети та журнали

Навряд чи ви станете перечитувати газети річної давності, незважаючи на те, що вони напевно є в будинку. Не варто їх накопичувати - звільніть простір для нових новин.

Зіпсоване кухонне приладдя

Зберігати биті чашки або тарілки - це сам по собі "злочин". Ці речі як магніт притягують невдачі. Позбавтеся від них, а також від усього кухонного приладдя, якими ви не користуєтеся і навряд чи будете це робити.

Зношене взуття або одяг

Багатьом шкода викидати рвані приналежності гардероба, тому вони зберігають їх в надії на те, що ті колись знадобляться. Як показує практика, такі речі насправді рідко йдуть в хід.

Стародавня техніка, якій на зміну прийшла новіша

У кожному будинку напевно є техніка, яку було шкода викинути, незважаючи на те, що її місце зайняли більш сучасні "конкуренти". Не варто накопичувати такі речі. Якщо вони справні - краще спробувати продати. Можливо, хтось дійсно буде ними користуватися.

Дитячі речі

Не варто ностальгувати над своїми дитячими речами або шедеврами рукоділля. Дитячий одяг може стати в нагоді комусь іншому. А ось рукоділля, якщо воно не викликає ніяких теплих переживань, не варто зберігати.

Все, що пов'язано з людьми, які залишилися в минулому

Відкрити "двері" для нових відносин або нової дружби можна тоді, коли не буде тяжкого вантажу минулого. Прийшов час звільнити себе і свій будинок. Якщо ви давно не живете з людиною, а в будинку як і раніше залишаються її дрібнички - сміливо відправляйте їх в урну.

Зламані меблі

По можливості, зберігати в будинку потрібно тільки цілі речі. Зламані меблі - символ бідності та невлаштованості. Не варто залишати його в своєму будинку.

Залишки того, чим ви вже не займаєтеся

Ви хотіли займатися в'язанням, але з'ясувалося, що особливої посидючості немає? Ось і лежать спиці з клубком роками. Подаруйте або продайте подібні речі тим, хто дійсно має таке хобі - відкрийтеся новим починанням.

Читайте також: Дихати стане легше: названі п'ять кімнатних рослин, які обов'язково повинні бути в будинку (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss