28.02.2021, 12:10

Три знаки Зодіаку, яких побоювалася сама Ванга

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
знаки зодиака

На думку відомої болгарської віщунки Ванги, існують кілька знаків Зодіаку, які приховують свою сутність.

Серед усіх знаків Зодіаку Ванга виділяла три особливих, які володіють таємною силою і енергією, яка повністю приховує людину, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Скорпіон

Ванга побоювалася представників цього знака, і не спроста. Щоб ними управляти або дізнатися їх майбутнє, їй доводилося витрачати власну енергетику, після чого потрібно було довго відновлюватися.

Скорпіони розумні, освічені і начитані особистості, вони можуть займати будь-яку посаду і завжди досягають висот. Багато з скорпіонів - відомі дипломати і діячі мистецтва.

Лев

Представники даного сузір'я дуже хитрі, ранимі і недовірливі, вони завжди викликали сумніви у оточуючих людей. Леви завжди домагаються визнання. Також представники цього знака - багаті і успішні особистості, часом не розуміють, як розпорядитися власними фінансами.

Риби

Третій знак Зодіаку, якого побоювалася Ванга. На думку провидиці, ці люди мають дуже сильну енергетику, вона змушує оточуючих робити щось особливе і незвичайне. Риби здатні на багато чудес, їм варто тільки чогось сильно захотіти, як все буде тут же збуватися.

Читайте також: Україну чекають серйозні зміни: Карпатська мольфарка здивувала пророцтвом

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss