02.03.2021, 16:07

Євробачення-2021 пройде за сценарієм "В": затверджено формат пісенного конкурсу

Марина Началова | Всі новини автора

Пісенний конкурс Євробачення-2021 пройде у травні у Роттердамі (Нідерланди), з певними обмеженнями.

Європейський радіомовний союз (EBU) спільно з голландськими телерадіокомпаніями та організаторами конкурсу NPO, NOS та AVROTROS прийняли рішення, що Євробачення у 2021 році пройде за сценарієм "В", ]]>повідомила ]]>прес-служба конкурсу, передає Час Пік.

Згідно зі сценарієм "B", кількість людей у ​​кожній делегації зменшилась, порівняно з попередніми роками. Також чисельність журналістів, які зможуть відвідати подію, буде обмежена до 500 осіб. Проте ще 1000 представників ЗМІ будуть висвітлювати шоу в новому інтернет-прес-центрі.

Чи зможе аудиторія бути присутньою на репетиціях і головних шоу та які громадські заходи будуть відбуватися у Роттердамі - вирішать пізніше.

"Дух і традиція Євробачення полягає в об’єднанні Європи на одній сцені, і ми все ще твердо налаштовані досягти цього в Роттердамі в травні. Ми рухаємося вперед із нашими планами створити безпечний конкурс пісні "Євробачення", де всі артисти виступатимуть наживо. Але здоров'я та безпека всіх, хто бере участь у конкурсі - є нашим головним пріоритетом", - підкреслив Мартін Остердал, виконавчий керівник "Євробачення".

Всім закордонним учасникам пісенних змагань рекомендується побути на карантині протягом 5 днів перед вильотом до Нідерландів. Вони повинні надати негативний тест на COVID-19 максимум за 72 години до польоту.

Опинившись у Нідерландах, делегації мають залишатися у своєму готелі, за винятком випадків, коли вони їдуть до "Ahoy Arena" на репетиції, живі шоу та інші заходи, пов'язані з програмою. Всіх, хто працює на арені, включаючи персонал та пресу, регулярно тестуватимуть у спеціальному приміщенні. 

"Наша мета чітка: запобігти передачі вірусу під час події. У випадку, коли у когось виявлять позитивний результат тесту на COVID-19, набуде чинності наш протокол ізоляції. Якщо учасник не зможе виступити в прямому ефірі, буде використано резервний запис", - додав Сіетсе Баккер, виконавчий продюсер шоу.

Перший напівфінал Євробачення-2021 відбудеться 18 травня, другий напівфінал - 20 травня, фінал - 22 травня.

Україну на конкурсі представить гурт Go_A, який виграв національний відбір ще у минулому році, але Євробачення-2020 було скасоване через коронавірус. У цьому році колектив збирається виступати у Нідерландах з піснею "Шум".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: