19.04.2021, 08:31

Чому потрібно їсти мед перед сном і що відбувається в цей час з організмом

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
мед

Всім відомо, що солодке на ніч їсти шкідливо, проте мед є винятком. У малих дозах, як ліки, він має цілющий вплив на організм.

Мед називають їстівним рідким золотом, еліксиром здоров'я. У комбінації з різними продуктами в різні періоди дня він позитивно впливає на наш організм, передає Час Пік з посиланням на "Отож".

П'ять причин з'їсти ложечку меду перед сном

Допомагає заснути

Мед називають природним заспокійливим. Він сприяє виробленню мелатоніну - гормону, який відповідає за здоровий сон, оновлення клітин і відновлення нервової системи. Чайна ложка меду на ніч - запорука гарного відпочинку. Особливо, якщо запити його ромашковим чаєм.

Оздоровлює печінку

Регенерація клітин печінки також активніше відбувається вночі. Мед в поєднанні з гарбузовим соком, випитий на ніч, допомагає печінці виводити токсини.

Спалює жир

Вночі запускаються механізми по посиленому спалюванню жиру. В процесі спалювання зайвих калорій найактивнішу роль відіграє гормон орексин, яким багатий натуральний бджолиний мед.

Зміцнює імунітет

Часник з медом - відмінний засіб в боротьбі із застудою і для профілактики вірусних і бактеріальних захворювань. Очищений часник необхідно дрібно нарізати і залити медом. Чайну ложку цієї суміші приймайте на ніч, вона надає сильний імуностимулюючий ефект.

Наповнює енергією на наступний ранок

Одна ложечка даного продукту вас підбадьорить краще цілої банки з сумнівним хімічним складом. Адже мед - це цінне джерело антиоксидантів (вітаміни В і С), а також мінералів і мікроелементів (магній, калій, мідь).

Читайте також: Медики розповіли, кому категорично протипоказаний часник

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss