23.06.2021, 09:39

Майбутнє планети: Що станеться з Землею, якщо люди зникнуть на 1000 років

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Земля

Мало хто замислюється, що стало б з нашою планетою, якби люди зникли хоча б на 1000 років. Відсутність людей принесла б масу користі Землі. Однак є і зворотна сторона.

Brightside навів 8 сюрреалістичних гіпотез, які стали б реальними, якби ми заснули на 1000 років, передає Час Пік.

Ліси виростуть всюди на Землі

Люди сильно пошкоджують ліси, на відновлення яких потрібно багато часу. Таким чином, якби на планеті не було людей, дерева і всі природні елементи росли б набагато швидше.

Чисельність тварин, які живуть в лісах, також почала б збільшуватися, тому що у них з'явилася б велика кількість їжі.

лес

Завалиться величезна кількість будівель

Більшість покрівельних черепиць, що використовуються для будівництва будинків, розраховані на 20-30 років. Після цього з'являються інші проблеми, що вимагають втручання людини для їх усунення.

Через 1000 років скляні та металеві конструкції також почнуть дуже швидко руйнуватися. Єдині будівлі, які збережуться, - це кам'яні.

Планета зануриться в непроглядну темряву

Після зникнення людей, більшість електростанцій на викопному паливі припинять свою роботу. Вся наша їжа в холодильниках піддасться нападу тарганів та мишей, які будуть правити світом.

Крім того, багато систем метро, які відкачують воду, вийдуть з ладу, що призведе до затоплення тунелів протягом 36 годин. На Алясці резервуари для зберігання нафти заповняться до країв, а потім вибухнуть. Нафта почне розливатися, і галони нафти опиняться в океані. Тому з космосу Земля не буде більше виглядати блакитною планетою.

Більшість домашніх тварин вимре

Домашні тварини стануть найбільш уразливі. Навіть якщо вони залишаться всередині будівлі, в кінці кінців у них закінчиться їжа. Більші собаки зможуть пристосуватися в дикій природі і захистити себе.

Кішки, ймовірно, зуміють пристосуватися до свого нового способу життя. Однак їм доведеться трохи загартуватися, щоб вижити.

животные

Багато зі світових пам'яток зникнуть

Корозія - один з найбільших ворогів всіх матеріалів, які використовувалися для будівництва всіх наших пам'ятників. Тільки золото з плином часу не схильне до корозії. Як відомо, метали пошкоджуються просто через присутність кисню. Це призводить до того, що вони покриваються іржею, що рано чи пізно призведе до їх руйнування. І без людей, які могли б подбати про цю проблему, руйнування будуть ще більше.

Рослинність захопить міста

Якби людська діяльність припинилася, виноградним лозам і плющу знадобилося б всього близько 5 років, щоб зайняти зовнішню частину будівель. Таким чином, ви можете собі уявити, наскільки гірше ситуація стане через 1000 років.

Багато міст опиняться під водою

Причина, чому такі міста, як Амстердам, все ще існують, полягає в дренажних системах, греблях і мостах. Всі вони утримують океан подалі від міст і запобігають катастрофам, таким як повені та цунамі. Але якби людей не було поруч, щоб підтримувати ці системи, сила води зруйнувала б їх.

Такі міста, як Нью-Йорк, Майамі та Новий Орлеан, ймовірно, підуть під воду. Грунтуючись на сьогоднішніх даних, всі ці міста до 2070 року випробують екстремальний підйом рівня води.

потоп

Людям доведеться боротися, щоб відвоювати свої міста

Людям знову доведеться боротися за своє виживання, так як вони зіткнуться з дикими тваринами. Їх здатність співпрацювати та працювати в групах буде мати вирішальне значення, щоб допомогти їм домінувати над усіма іншими істотами.

Вони все ще б пам'ятали всі технічні знання. Однак їм довелося б увійти в примітивне мислення, щоб вижити, щоб полювати за їжею і перемагати інших великих диких тварин.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss