04.07.2021, 21:24

Жорсткі вимоги для "Міс Україна": організатори намагаються знайти учасниць без "накачаних" губ і з хорошою репутацією

Марина Началова | Всі новини автора
мисс украина

В Україні триває відбір учасниць на конкурс "Міс Україна-2021". Підходящих дівчат шукають по всій країні, але, не дивлячись на велику кількість бажаючих, два десятки місць все ще вільні.

Для участі в конкурсі однієї краси мало: також потрібно володіти високим інтелектом і моральними принципами, йдеться в сюжеті ТСН, передає Час Пік.

Брати участь у конкурсі можуть незаміжні і ті, що не були раніше у шлюбі українки, без дітей, віком від 17 до 26 років, зростом від 168 см, без шкідливих звичок і судимостей.

До претенденток висувається ряд конкретних вимог: у дівчини не повинно бути ніяких імплантів, "наколотих" губ, татуювань, нарощеного волосся. Також має бути бездоганна репутація. Йдеться про надання ескорт-послуг, якими "грішать" багато красунь. Це категорично заборонено правилами. Щоб встановити порушниць, перевіряють їхні соцмережі і засипають питаннями. Адже якщо на "Міс світу" потрапить особа із заплямованою репутацією - це дискредитує всю країну.

Крім участі в кастингах, дівчата можуть заповнити анкету на сайті "Міс Україна". Але тут, як кажуть організатори, часто бувають несподіванки: багато дівчат люблять користуватися "фотошопом", і коли їх запрошують в офіс - іноді приходить "зовсім інша людина".

Багато претенденток відсіваються ще й тому, що не всі усвідомлюють, як багато роботи буде після кастингу: відвідування культурних заходів, благодійність і спортивний табір як підготовка до самого конкурсу.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк