Error message

  • Notice: unserialize(): Error at offset 2 of 8 bytes in variable_initialize() (line 1202 of /var/www/chaspik/data/www/vchaspik.ua/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: unserialize(): Error at offset 2 of 8 bytes in variable_initialize() (line 1202 of /var/www/chaspik/data/www/vchaspik.ua/includes/bootstrap.inc).
11.07.2021, 22:41

Солістка групи Kazka підтримала камінг-аут Melovin і теж зробила відверте зізнання

Марина Началова | Всі новини автора
Александра Зарицкая

Після того як співак Melovin відкрито заявив про свою бісексуальність прямо зі сцени фестивалю Atlas Weekend, його подруга, солістка групи Kazka Олександра Зарицька також висловилася про свою сексуально-гендерну ідентичність.

В ефірі програми "Світське життя" Зарицька сказала, що і раніше знала про орієнтацію Melovin'а і про те, що він збирається зробити камінг-аут.

"Я навіть пам'ятаю, що він думав, як це зробити, саме без слів, як ми всі бачили, він так і зробив", - сказала Олександра, при цьому зазначивши, що не давала другу жодних порад.

Зарицька заявила, що Melovin - смілива людина, раз зважився зробити такий крок, оскільки багато людей не можуть відкритися все життя навіть найближчим людям.

При цьому Зарицька зазначила, що сама вважає себе квір-персоною (людиною, яка не вписується в гетеронормативні стандарти і бінарну гендерну систему).

"Я належу до тих людей, хто підтримує прайди, підтримує всі меншини, всіх квір-людей, я сама себе вважаю квір-людиною. Взагалі квір-люди - це люди, які трохи нестандартні у всіх обсягах нашої культури. Тому це така тендітна частина нашого суспільства, яку треба берегти і за яку треба стояти, битися, якщо треба. Чим більше таких сміливих людей, я думаю, тим краще, тим швидше ми покажемо всім, що це нормально, і тим швидше всі люди звикнуть до різних людей", - сказала Олександра.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк