29.07.2021, 21:59

Нові трактування передбачень майя про кінець світу пояснили все, що відбувається з планетою та людьми

предсказания майя

Згідно з поширеними трактуваннями пророкувань майя, кінець світу повинен був наступити в 2012 році, проте цього не сталося - ми всі продовжуємо жити.

Згодом з'явилася думка, що при розшифровці календаря стародавнього народу сталася помилка, передає Час Пік з посиланням на інформацію ЗМІ.

Так, в езотеричних колах стала поширюватися думка про те, що мова йде не про 2012, а про 2021 рік. Звичайно ж, це всього лише трактування, які нічим не підкріплені з точки зору науки, проте з'явилися люди, які готові в них вірити.

Езотерики наводять ряд аргументів, які свідчать на користь помилки при розшифровці календаря майя. Наприклад, ознаками кінця світу оголошуються пандемія COVID-19, напружені геополітичні відносини між лідируючими країнами, кліматичні зміни тощо.

Очевидно, що планета поводиться неприродно і дивно.

Однак точка зору про те, що планету спіткає крах в один день, вже не поширюється. Ймовірно, якщо вірити більш новим трактуванням пророкувань майя, древній народ мав на увазі не секундний "армагеддон", а поступове руйнування.

Тобто фактично апокаліпсис вже трапився, але планета ще деякий час буде згасати, тому людство буде стикатися з різноманітними аномаліями. Деякі езотерики вважають навіть, що зараз відбувається перша фара повільної смерті планети. І далі, на їхню думку, буде тільки гірше.

Читайте також: Аномальна зона?: Жителі українського міста вже три роки стають свідками НЛО (відео)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: