10.08.2021, 20:28

Найпоширеніша схема обману в українських супермаркетах: в чому суть і як не потрапити на "гачок"

обман в супермаркете

Здійснюючи покупки в супермаркеті, мало хто відразу помічає, що їх обдурили. Часто це з'ясовується вдома, коли що-небудь зробити вже важко. Тому слід бути особливо уважними, щоб не потрапити на шахрайство.

Як повідомив директор "Союзу споживачів України" Максим Несміянов в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24", найпопулярнішим шахрайством в супермаркеті є розбіжність ціни на ціннику і в чеку, передає Час Пік.

За словами Несміянова, саме на цей обман українці скаржаться найчастіше. Доходить навіть до того, що стікер на вагах на касі автоматично перераховується і ціна на товар, який був зважений, виходить на 30% вище.

Що робити, якщо обдурили в супермаркеті?

Директор "Союзу споживачів України" стверджує, що в таких випадках закон на стороні споживача.

"Якщо виникла така ситуація, треба говорити: ось ціна публічна, ось ваш чек. Касира ніколи не чіпайте в таких випадках, він не поверне різницю. Викликайте адміністратора і спілкуйтеся - він вам поверне різницю. Не подобається йому щось - викликайте поліцію. Взагалі вам повинні повернути різницю - в супермаркетах на це є спеціальна каса", - радить експерт.

За його словами, найкращий спосіб довести свою правоту і нічого не забути на касі - фотографувати цінники куплених товарів.

Читайте також: Як українців дурять продавці на ринках: 3 способи вберегтися від обману

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк